Pink October to międzynarodowa kampania mająca na celu podniesienie świadomości na temat raka piersi.

Wydarzenie „ Legnica w różu” zapewni Ci dostęp do najnowszej, rzetelnej wiedzy o zdrowiu i profilaktyce raka piersi.

Zastanawiasz się jakie są czynniki ryzyka, na ile masz wpływ na zachorowanie? Chcesz uzyskać informację o najnowszych metodach diagnostycznych?

Harmonogram Wydarzenia :

„PINK OCTOBER Legnica w różu”:

Część wykładowa przeprowadzona w sali konferencyjnej Centrum Witelona:

10:00 – 10:30: Rejestracja uczestniczek, powitanie prowadzone przez moderatorkę i rozpoczęcie wydarzenia (30 min)– Aleksandra Lesiak i Anna Granas

10:30 – 11:00: Profilaktyka raka piersi – prelekcja prowadzona przez Magdalenę Jarecką prezeskę Fundacji w związku z rakiem

11:00- 11:45Diagnostyka i wczesna wykrywalność raka (WSS w Legnicy),

11:45 – 12:30 PRZERWA NA KAWĘ w oranżerii:

• Wystawa zdjęć pacjentek onkologicznych z Legnicy, podopiecznych Fundacji i WSS w Legnicy.
  • Indywidualne konsultacje z profilaktyki i diagnostyki,
  • punkt pobrań: badanie poziomu cukru oraz TSH.
  • Fotobudka 360 z różowymi gadżetami.
  • Zabiegi kosmetologiczne INDIBA dla zwyciężczyń konkursu.

12:30 – 13:00: Prehabilitacja  Lek. Przemysław Zarzeczny,

13:00 – 13:15 Zdrowo Jeść? Mariola Wozowczyk

13:15 – 13:45Spotkanie z psycholożką Aleksandrą Lesiak o zdrowiu psychicznym i higienie życia, równowadze, rolach i wyzwaniach bycia kobietą. (30 min)

13:45 – 14:30 :

• Czas wolny na konsultacje indywidualne
  • Badania
  • Kawa
  • Fotobudka 360
  • Sesje zdjęciowe
  • Rozmowy ze specjalistami.