Kompleksowo zatroszczymy się o twoje zdrowie i wesprzemy proces powrotu do  sprawności.

Umów wizytę w naszym centrum Prehabilitacji i Rehabilitacji – oraz skorzystaj z dodatkowego wsparcia, które umożliwia Fundacja.

REHABILITUJEMY

Przywracamy kondycję i sprawność.

PREHABILITUJEMY

Przygotowujemy do leczenia czy operacji.

PREHABILITACJA

Przygotowujemy do leczenia lub operacji. Dzięki prehabilitacji zminimalizujesz ryzyko powikłań, poprawisz swoją kondycję, zwiększysz siłę i przyspieszysz proces regeneracji. Działania wdrożone już w dniu diagnozy pozwolą zminimalizować skutki uboczne terapii i zwiększyć skuteczność leczenia.

W przypadku leczenia onkologicznego wdrożenie działań już w dniu diagnozy, często umożliwia zrealizowanie planu leczenia, a tym samym ma wpływ na przeżywalność.

Od dnia diagnozy wspieramy pacjenta zespołem składającym się z fizjoterapeutów, psychologa, kosmetologa oraz dietetyka. Nasze gabinety to najlepszy, interdyscyplinarny zespół i najnowocześniejsze technologie INDIBA®, PHENIX NEO (elektrostymulacja i EMG Biofeedback) i badanie USG.

REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA

Przywracamy sprawność, kondycję i komfort życia zabiegami fizjoterapeutycznymi, doborem odpowiednich ćwiczeń i wsparciem psychologicznym. Troszczymy się o estetykę po przebytych terapiach dzięki wsparciu kosmetologa. Poradzimy jak zredukować ból, przywrócić sprawność ruchową i odzyskać równowagę psychiczną po leczeniu, dzięki współpracy Fundacji różnymi specjalistami w wielu ośrodkach leczenia.

Nasz zespół

Wysoce wykwalifikowana kadra specjalistów którzy zaopiekują się Tobą w najlepszy sposób i dobiorą odpowiedni proces wsparcia.

INDIBA® Deep Care

INDIBA® Deep Care  – na czym polega zabieg?

Indiba® to bezinwazyjna nowoczesna technologia, która stymuluje regenerację i
odbudowę tkanek na poziomie komórkowym.

Urządzenie podczas pracy wykorzystuje falę radiową o częstotliwości 448 kHz. Dzięki tej technologii zabieg może być przeprowadzany nawet u pacjentów onkologicznych lub z chorobami autoimmunologicznymi.

Technologia INDIBA® stosowana jest w różnych dziedzinach medycyny i kosmetologii a
jej działanie zostało poparte wieloma badaniami naukowymi.

INDIBA® Deep Care  – onkologia

Najczęstsze wskazania do zabiegu:

• przygotowanie ciała do terapii onkologicznej (prehabilitacja) – miejsca poddawanego
    radioterapii, okolicy ciała poddanego zabiegowi operacyjnemu – aby proces gojenia przebiegał sprawniej
  • niwelowanie skutków leczenia onkologicznego, m.in. nietrzymanie moczu, terapia
    blizn (radioterapia, chemioterapia, operacja)
  • obrzęki i zastoje limfatyczne

INDIBA® Deep Care  – kosmetologia

Najczęstsze zastosowania:

• modelowanie powłok brzusznych,
  • modelowanie ud, pośladków,
  • modelowanie ramion,